Na Wesele

Fotobudka na wesele

Selfie Shooter to nowoczesny automat do zdjęć umożliwiający natychmiastowy wydruk odbitek niczym stary Polaroid. Śmieszne rekwizyty, brak fotografa, którego obecność często krępuje gości oraz przyjazna obsługa to elementy, które gwarantują świetną zabawę. Nasza fotobudka składa się z profesjonalnej drukarki termosublimacyjnej oraz wysokiej klasy lustrzanki, co przekłada się na najwyższą jakość zdjęć i wydruku.

Fotobudka na weselu staję się powoli pozycją obowiązkową z kilku względów :

  • dla gości weselnych jest nielada atrakcją i urozmaiceniem zabawy
  • goście dostają pamiątkowe wydruki z wesela
  • Para Młoda dostaje pamiątkową księgę uzupełnioną przez swoich gości
  • Wszystkie zdjęcia zapisujemy w pełnej rozdzielczości 18MPix – link wysyłamy na kolejny dzień   

CO ZAWIERA USŁUGA ?

 
Warto pamietać, że jeśli posiadają Państwo własne pliki graficzne z zaproszeń / winietek, wystarczy nam je podesłac i stworzymy indywidualny projekt tak aby wszystkie papierowe „dodatki” były spójne graficznie.  Taka usługa jest juz wliczona w koszt pakietów 😉
 

NASZE TŁA

Do dyspozycji 30 róznych teł winylowych. Są to tła dedykowane fotografii pozwalające na uzyskanie najwyższej jakości zdjeć w połączeniu z odpowiednim oświetleniem i ustawieniem aparatu.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ZDJĘĆ

Cykane fotki z fotobudki to nie tylko natychmiastowe drukowane paski, pocztówki. Wszystkie zdjęcia zapisują się na naszych urządzeniach w pełnej rozdzielczości lustrzanki 18 Mpix. Taki rozmiar pozwala na wydruk fotoksiązek lub zwykłych  zdjęć w dużych formatach. Dlatego jakość zdjęć jest dla nas najważniejsza od pierwszej imprezy.  Dzień po weselu wysyłamy Wam linka do pobrania wszystkich fotek także dostajecie kolejne  200 – 300 -400 zdjęć z wesela.

SELFIE SHOOTER W LICZBACH

10

Lat na rynku

2019

Realizacji

11

Urządzeń

4821

Godzin zdjęć

ELEGANCKIE FOTOBUDKI

Jednolity kolor urządzenia i nowoczesny design pozwalają na stworzenie schludnego stanowiska na każdej sali weselnej. Na naszych fotobudkach znajduję sie wyłącznie logo Selfie Shooter także nie ma mowy o nachalnych pstrokatych reklamach, okleinach czy świecących ledach 🙂