Fotobudka 360

baner 360 fotobudka

Fotobudka 360 – cena i wynajem w Trójmieście

Fotobudki stały się symbolem wielu imprez okolicznościowych i wydarzeń. Obecnie ciężko wyobrazić sobie event, na którym zabraknie tego urządzenia. Nic więc dziwnego, że fotobudki stale przechodzą ewolucję i udoskonalają swoje usługi, w sposób zapewniający gościom jeszcze więcej zabawy. Przedstawiamy więc fotobudkę 360, czyli nowość na polskim rynku, która zapewne zadomowi się u nas na dłużej oraz ofertę wynajmu fotobudki 360 w Trójmieście i okolicach.

Fotobudka 360 – czym się charakteryzuje?

Fotobudka 360 to nowoczesna platforma, która umożliwia użytkownikom robienie zdjęć i filmików 360-stopniowych. Jest to idealne rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, takich jak wesela, urodziny, konferencje itp. Fotobudka 360 pozwala użytkownikom robić zdjęcia filmiki, które obejmują cały obszar, a następnie udostępniać je za pośrednictwem sieci społecznościowych. Jest prawdopodobnie najbardziej zaawansowanym typem fotobudki/videobudki, jaki istnieje obecnie na rynku.

Naszą fotobudkę 360 możecie użyć do robienia zdjęć oraz nagrywania filmów, którymi później pochwalicie się na wszystkich mediach społecznościowych.

Na jakich wydarzeniach fotobudka 360 sprawdzi się najlepiej?

Fotobudka 360 doskonale sprawdzi się na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych, takich jak: wesela, urodziny, chrzciny, imieniny i inne spotkania rodzinne.

Ponieważ fotobudka 360 to bardzo skuteczne narzędzie marketingowe, mile widziana jest też na zorganizowanych eventach, takich jak zabawy sylwestrowe, imprezy firmowe, bankiety, a nawet festiwale i koncerty.

Wynajmij Fotobudkę 360 w Trójmieście i okolicach

Jeżeli chcesz aby goście organizowanej przez Ciebie imprezy bawili się jeszcze lepiej, mamy dobrą wiadomość – najnowsza fotobudka 360 może znaleźć się na Twoim evencie, jeżeli tylko organizowane wydarzenie znajduje się w województwie pomorskim. Jednak naszymi ulubionymi zleceniami są wydarzenia w Trójmieście lub jego okolicach.

Fotobudka 360 – cena i warianty oferty 2023

2h usługi bez limitu :  1349zł

3h usługi bez limitu:  1499zł – najczęściej wybierany

3,5h usługi bez limitu:  1699zł – najczęściej wybierany

4h usługi bez limitu:  1799zł

Co zawiera usługa ?

Materiał fotograficzny dostępny będzie w formie wydruku lub pliku video bezpośrednio po wykonaniu selfie lub video. Prywatny link, z którego możliwe jest pobranie plików przez klienta obejmującego zdjęcia i filmy z fotobudki zostanie wysłany na następny dzień po wykonaniu zlecenia.

Animator

Przy nagrywaniu pomoże Ci animator, który wytłumaczy Ci wszystkie nowoczesne możliwości, które fotobudka 360 ma do zaoferowania.

Filmy bez limitu

Nasza kamera może działać przez cały czas trwania zlecenia – ogranicza was wyłącznie pomysłowość i wyobraźnia.
Filmiki nagrywamy bez limitów w danym zakresie czasu.

Share / social media

Natychmiastowy transfer wygenerowanego filmu via e-mail, airdrop, instagram czy przez link. Całość możesz od razu wrzucić na dowolną platformę mediów społecznościowych.

Rekwizyty

Wraz z fotobudką możesz spodziewać się przyjazdu gadżetów do fotek i filmów obejmujących tabliczki, kolorowe peruki, kapelusze, okulary i wiele innych, które będą bawić gości przez cały czas trwania wydarzenia.

Bubble Gun

Specjalne akcesoria, które uatrakcyjnią filmy. Goście bawią się przy użyciu dodatkowych gadżetów jak money / bubble gun wykorzystując dodatkowo efekt slow-motion w trakcie nagrywania filmików.

Personalizacja

Możesz spersonalizować swoje wydruki, umieszczając swoje logo na pasku, lub skorzytać z naszego wzornika grafik, motywów i czcionek.

Jakie inne fotobudki mamy w naszej ofercie?

Fotobudka klasyczna

Standardowe białe fotobudki SelfieShooter. Smukłe i jednolite urządzenia bez reklam/ledów i naklejek.
Dedykowane oświetlenie LED oraz aparaty lustrzankowe pozwalają na świadczenie usług w najwyższej jakości.
Dowiedz się więcej na temat naszej oferty klasycznych fotobudek

Fotobudka RETRO

Drewniane fotobudki w stylu rustykalnym. Pełna funkcjonalność fotobudki klasycznej zamknięta w drewnianej obudowie na charakterystycznym trójnogu oraz z elegancką czarną parasolką lampy błyskowej.
Dowiedz się więcej na temat naszej oferty retro fotobudek

Fotolustro

Fotobudki premium w postaci lustra weneckiego. Piękna złota rama, czerwony dywan oraz złote słupki odgradzające tworzą stanowisko wpasowujące się w eleganckie imprezy glamour, bankiety, konferencje oraz imprezy firmowe typu hollywood/czerwony dywan/ James Bond.
Dowiedz się więcej na temat naszej oferty fotoluster